İPTAL VE İADE KOŞULLARI

 1. Bilinka.com’a üyelik ücretsizdir. Ancak üyeler, bu üyeliğin aktif edilmesi ile birlikte ek olarak ilan verebilmek için tercihlerine uygun olan iş ilanı paketlerinden satın alarak ek ilan verebileceklerdir.

   

 2. Üyeler, iş ilanı paketlerinden herhangi birini aldıklarında, paket içeriği kadar ilan hakkı iptal edilmediği sürece aylık olarak yenilenmektedir.

   

 3. Paketlere ait faturalandırma dönemi içerisinde kullanılmayan ilan hakları bir sonraki ay güncellenecek pakete ek olarak devredilmez. Yine paket içerikleri diğer üyelerin kullanımı için aktarılamaz, bölünemez, devredilemez.

   

 4. Üyeler, satın almış oldukları iş ilanı paketlerini yenilemek istemedikleri, iptal etmek istedikleri durumda, bir sonraki faturalandırma tarihinden önce üyelik hesap ayarları üzerinden paket iptal işlemlerini gerçekleştireceklerdir.

   

 5. Bilinka, iş ilanı paketleri üzerinde değişiklik yapma hakkını her zaman saklı tutar. Paket fiyatlarında yapılan indirim, kampanya ve artışlar üyelerin almış olduğu paketlere oranla değişiklik göstermektedir. Güncellenen fiyatlar üyelerin almış oldukları güncel paketlerde indirim konusu yapılamaz, bir sonraki faturalandırma döneminde güncel fiyat uygulanarak ücretlendirme yapılır.

   

 6. Bilinka’nın sunmuş olduğu iş ilanı paketlerinin kullanımı için üyelerin ödeme yöntemi sunması gerekmektedir. Üyelere ait kayıtlı ödeme yönteminin reddedilmesi veya ücret ödemesi için artık kullanılamaması durumunda, üyelikler ile ilişkilendirilmiş herhangi bir ödeme yöntemi üzerinden ücret tahsili yapılamadığında tercih edilenn iş ilanı paketinin kullanımı; geçerlilik tarihinin sona ermesi, yeterli bakiye olmaması veya başka nedenlerden dolayı ödemenin başarıyla gerçekleşmemesi ve üyeliklerin de iptal edilmemesi halinde, abonelik ücreti geçerli bir ödeme yönteminden tahsil edinceye kadar paket erişimi askıya alınacaktır.

   

 7. Üyeler, Bilinka’dan almış olduğu iş ilan paketini diledikleri zaman iptal edebilir ve faturalama dönemlerinin sonuna kadar paketten faydalanmaya devam edebilirler. İlgili yasaların izin verdiği ölçüde ödemelerin iadesi yoktur ve kullanılmayan paketlere ilişkin herhangi bir kupon, indirim tanımlaması yapılmamaktadır.

   

 8. Bilinka, paket içeriklerinde, ilan sayılarında değişiklik yapma, ücret değişikliği yapma, dönemsel kampanyalar ve indirim uygulaması yapma hakkını her zaman saklı tutar.

   

 9. Bu iptal ve iade koşullarının herhangi bir hükmü veya hükümlerinin geçersiz, yasalara aykırı veya uygulanamaz ilan edilmesi durumunda, kalan hükümlerin geçerliliği, yasallığı ve uygulanabilirliği tam olarak yürürlükte kalmaya devam edecektir.

 

Bilinka.com